Наша історія

687
Отриманих сертифікатів
59
Курсів
243
Відгуки учнів
70
Відео курсів

“Ми дуже любимо свою справу і раді, що до нас приходять такі ж захоплені люди. Сподіваємося, вам теж у нас сподобається!”


Хто ми?

З 2016 року ми розробляємо унікальне навчання провідним професіями в сфері digital. Програми курсів включають великий обсяг практичних занять, щоб студенти краще сприймали інформацію. У нас ви освоїте потрібних напрямках інтернет-маркетингу: веб-аналітика, SEO, контекстна реклама, SMM, email-маркетинг і інші. З кожним роком все складніше зробити правильний вибір. Ми розуміємо це і постійно актуалізуємо програми навчання, щоб ви були в курсі тенденцій digital сфери Хто вас буде вчити? У число викладачів входять фахівці, які готові навчати практичну сторону своєї професії. Наші спікери - провідні практики в digital-індустрії. Ми запрошуємо тільки тих викладачів, у кого хочемо вчитися самі. Це фахівці, які кожен день рухають вперед інтернет-маркетинг, за їхніми плечима не один успішний проект.

Як ви будете вчитися?

Найбільший плюс онлайн навчання - ви можете проходити навчання з будь-якої точки світу і повноцінно брати участь в навчальному процесі. Ви також, отримуєте відеоматеріали, презентації, відеозаписи лекцій і домашні завдання. Онлайн слухачі також мають можливість ставити запитання лекторам в загальному чаті. Для роботодавців ми готові запропонувати новий шлях пошуку професіоналів в свою команду. Ми готові навчати кращих з наших випускників для виконання конкретних завдань вашої компанії, щоб ви мали можливість починати роботу з фахівцем, вже підготовленим під вирішення завдань бізнесу в онлайні. Наші студенти отримують:
  • чек-листи для подальшої роботи
  • корисні інструменти
  • практику на заняттях
  • домашні завдання, що вимагають більш глибокого опрацювання
  • нові ідеї щодо розвитку існуючого бізнесу
  • кейси викладачів
  • записи занять
Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат, який можна додати в резюме і використовувати як додаткову перевагу на співбесіді.