Питання що часто задаються

Відповідаємо на всі ваші запитання

Покупки та повернення коштів

Якщо Ви хочете зіткнутися з послугами, готового працювати з окладом різноробочого - то так. Іншими словами, вартість навчання - це рівень оплати праці викладача і рівень адміністративного сервісу, чим більше ціна, тим вища ступінь компетентності та мотивації. Ми, позиціонуючи себе як курси преміум класу, просто не можемо дозволити собі подавати не якісні матеріали.
Наші клієнти не переживають, де взяти одноразово велику суму грошей на навчання і не турбуються за вкладених фінансів. Також у нас платять за нав'язливий пакет занять, а тільки за необхідну кількість уроків.
Насправді в фінансовому плані індивідуальне навчання набагато вигідніше, якщо чітко представляти себе за те, що ви платите гроші. А платите за час роботи вчителя з вами і, отже, за результат навчання. При заняттях у групі Ви отримуєте не більше 5-10% цього часу, в той час як при індивідуальному навчанні 100% уваги концентрується на Вас.

Про курси

Ми працюємо у форматі онлайн навчання, тому приступити до занять можна відразу.
З огляду на те, що навчання у нас будується на базі індивідуально розробленої програми, його тривалість визначається базовим рівнем знань клієнта і бажаної ступені заглибленості вивчення тієї чи іншої програми. Важливо зауважити, що з нами, на відміну від комп'ютерних класів, Ви точно не будете повторно слухати те, що вже знаєте і вивчати функції програм, які Вам не потрібні. Ми економимо час і гроші своїх клієнтів!
Наш графік роботи всебічно адаптований під клієнтів. Заняття можуть починатися зразу після оплати.
Ви маєте в своєму розпорядженні онлайн платформу, що дозволяють клієнту приступити до навчання у день оплати курсу.
До даної категорії, відносяться особи, що приступають до вивчення програмного продукту з нуля.
Так, компетенція наших викладачів дозволяє надавати консультації щодо окремих питань, в тому числі підвищеного рівня складності.
Наше навчання побудовано на основі унікальної програми, тому підготовка таких посібників допоможе укріпити знання слухача.
Вкрай часто починаючий користувач стикається з ситуацією, коли під час уроку в даній темі все здається зрозумілим, а при самостійній роботі наштовхується на якусь проблему заважає подальшому просуванню. Така ситуація вкрай негативно позначається на результативності навчання і знижує ентузіазм навчатися. Викладачі курсів намагаються всіляко підтримати своїх учнів і тому ми запровадили програму підтримки учнів. Полягає вона в тому, що учень може поставити запитання і впоратися з виниклою проблемою дистанційно, не чекаючи наступного заняття. Програма діє в період проходження клієнтом навчання і якщо призначена дата наступного заняття.

Не знайшли відповіді?